Індійська Школа Рейки в Тернополі

Навчання Рейки

Де і як можно навчитися Рейки в Тернополі

Школа веде навчання за допомогою Рейки з багатьох напрямків різних аспектів життя, має 4 факультети. Кожен факультет має свого керівника і команду викладачів. На кожному факультеті існує від 8 до 10 курсів.

На факультеті здоров'я викладається практика Рейки та інші оздоровчі методики східної медицини.

Факультет сім'ї працює з такими питаннями: жіноча і чоловіча енергетика, як придбати щастя у відносинах.

Факультет фінансового благополуччя навчає відкриття грошового каналу для себе і близьких.

На факультеті духовного розвитку дають знання з питань самореалізації і призначення людини.

Мета Індійської школи Рейки - відновити обличчя системи Рейки, відновити її гідну повагу і розуміння в різних сферах і школах, в соціумі.

Давати глибокі знання, досвід і застосування системи Рейки для будь-якого віку не тільки для здоров'я, а для сім'ї, фінансів, самореалізації.

Застосовувати цю методику в життя, допомогти людям жити в багатстві, в гармонійній сім'ї, і реалізувати себе за допомогою Рейки.Наша діяльність

Школа має філії в Росії, Європі та Канаді. Ці філії також продовжують поширювати знання з практики Рейки для простих, добродушних людей. Кожна школа проводить щоденні заняття, гуртки, сеанси та діагностики.

Кожна школа має інструкторів 4-х напрямків і майстрів-цілителів Рейки. Кожен майстер-цілитель щорічно отримує підвищення кваліфікації, щоб надавати кваліфіковану професійну допомогу людям.

Індійська школа Рейки щорічно організовує 5 міжнародних семінарів:

  • Березень - Професійне цілительство для цілителів,
  • Квітень - семінар для Майстрів Рейки 3-А і 3-В ступені, Гранд Майстрів,
  • Червень - 21-денний ретрит на море для всіх бажаючих,
  • Серпень - 10-денний семінар в Карпатах для всіх бажаючих,
  • Грудень - підвищення кваліфікації інструкторів по 4-ма напрямками

Також проводиться влітку на природі в червні-вересні в усіх філіях Індійської школи Рейки 3-х і 5-ти денні семінари різної тематики: «Відновлення впевненості», «Звільнення від страхів», по практиці Рейки і багато іншого.

Школа Рейки щорічно проводить Фестиваль «Допоможи собі сам», засновником фестивалю є Індійська школа Рейки і її команда, однодумці. Мета фестивалю - дати знання людям, пробудити їх свідомість, навчити людей використовувати свої внутрішні ресурси, енергетичні запаси, щоб допомогти собі і свої близьким.

Цей фестиваль змінив життя багатьох людей, помінялися їхні погляди, багато хто знайшов своє призначення, зміцнили свою самореалізацію, відновили своє здоров'я і психоемоційний рівновагу. Багатьом допомогли Посвяти і практика «Відкриття секретів багатогранного достатку», це допомогло їм стати багатими і реалізованим.

Щороку школа проводить Міжнародну Конференцію ім. Доктора Міка Усуі, де представлені наукові доклати по здоров'ю, сім'ї та різних сферах життя людини. На Конференції виступають більше 40 доповідачів.

Індійська школа Рейки навчає традиційній системі Рейки. У школі Рейки ми навчаємо класичній системі Рейки, можливостям за допомогою системи Рейки працювати в різних напрямках в життєвих ситуаціях. Саме в нашій школі після Посвяти проходять тематичні практичні заняття.

Залиште заявку на навчання

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вам найближчим часом
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності