Індійська Школа Рейки в Тернополі

Посвячення (ініціаціїя) Рейки

Що таке посвячення (ініціація) Рейки і як його можна отримати в Тернополі

Під час налаштування (посвячення, ініціації в Рейки) в учня не відбувається чогось надприродного - у нього не з'являються якісь нові духовні органи або здатності, він не зомбується, він не гіпнотизує, він не кодується, не звертається в чужу віру, не перетворюється в іншу людину.

Він залишається тим, хто він є, просто те, що в ньому було завжди в пасивному стані, починає працювати в гармонії з енергією життя, енергією Всесвіту - Рейки. По суті, в наші тяжкі часи людина отримує доступ до необмежених енергетичних ресурсів.

В людині вже від природи є те, що ми називаємо посвятою. Кожна дитина народжується в цьому світі енергетично чистою, володіючи здатністю зцілювати, тому що дитина чистий і досконалий канал.

Поспостерігайте за нею, як вона бігає, грається, вона не знає, куди подіти свою енергію. Експериментуйте, якщо у вас щось заболить, попросіть дитину покласти на це місце руки, а самі читайте молитву і ви побачите, як біль пройшла. Вона миттєво зніме вашу біль.

З віком ця же дитина починає порушувати космічні закони, і, живучі в матеріальному світі, вона починає втрачати свою природну силу. Це може відбуватися під впливом неправильного способу життя, неправильного мислення і мотивацій. І ця ж дитина незабаром втрачає свій творчий хист.

Під час посвячення відбувається настройка кожної людини на свій внутрішній голос, свою індивідуальність, яку вона втратила або забула. І людина отримує друге народження, вона знову знаходить ті ж якості, з якими народилася.

Можна сказати, що процес входу в традицію Рейки - це процес входу в глибинне спілкування з самими собою, який керується певною практикою. Тому для відновлення цих здібностей нам необхідна настройка або Посвячення.

Посвята - таємний і часом містичний процес, всю глибину якого передати словами неможливо. Можна описати технічну сторону, свої відчуття і переживання під час Посвяти, але точно визначити, що саме відбувається з нами під час ініціації, неможливо. Це повинен і може пережити кожен сам.

Можна сказати, що Посвята - сакральний процес одномоментної передачі знань, досвіду осягнення. Він присутній у всіх релігіях і практиках. Десь він більш формальний, має риси ритуальності, десь він проходить настільки швидко і непомітно, що сам учень не усвідомлює всю важливість і винятковість даного процесу. Посвята - це дуже зручний спосіб передачі накопиченого досвіду. Часом немає іншого шляху, як це зробити.

Нам здається, що будь-яку інформацію ми могли б зрозуміти, але іноді ми настільки переконані в своїх інтелектуальних здібностях, що нехтуємо спілкуванням з учителями-практиками і вважаємо, що зможемо обійтися одним прочитанням книги на цікаву для нас тему.

На жаль це не так. Наука і практика знаходяться в протилежних сферах досвіду людини. Перша вимагає логічного підходу, а для другої логіка непридатна.

Під час Посвяти Учитель відкриває в тілі учня канали, за якими повинна протікати енергія. Без Посвяти учень закритий для цієї енергії.

Ініціація Рейки (Reiki initiation) або Посвята є таїнством передачі знань по трансцендентальному каналу від Учителя до учня. Без ініціації неможливо учневі підключитися до чистого каналу Рейки, за яким енергія Рейки на прохання людини протікає саме в той орган, меридіан, клітинку, очищаючи, відновлюючи і зцілюючи на рівні ядра клітини.

І тут важливо отримати Посвяту саме кристально чистого каналу Рейки, які не забрудненого іншими езотеричними практиками і не змішаного з релігією. Такий канал Рейки є в Індійській школі Рейки (Indian Reiki School), засновником і керівником якої є Гранд Майстер Рейки, академік комплементарної медицини Харпріт Сінгх Хіра (Grand Master Reiki Dr. Harpreet Heera Singh).

Головне - вибрати правильного Учителя, вірну дорогу і чітку мету. Учитель Харпріт Сінгх Хіра - величина планетарного масштабу - ініціював в Рейки більше 4-х тисяч учнів, з них тільки Майстрів Рейки 126 осіб. При цьому тисячі людей отримали зцілення, милостиву зміну життя у всіх аспектах, здоров'я, радість, щастя і гармонію в своєму житті.

У Рейки немає часу і простору. А значить, ви можете отримати ON-LINE Посвячення на відстані, в будь-який зручний для вас час, і отримати ON-LINE повний курс навчання від Reiki Online Academy з обов'язковим зворотним зв'язком і ON-LINE спілкуванням безпосередньо з Учителем, його постійну підтримку.

Якщо у вас залишились питання щодо Посвячення Рейки, або ви вирішили отримати його в нашій Школі, заповніть форму зворотного зв`язку і ми зв`яжемся з вами.

Узнайте більше про Посвячення Рейки

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вам найближчим часом
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності