Індійська Школа Рейки в Тернополі

Сеанс Рейки

Де і як можно отримати сеанс Рейки в Тернополі

Сеанс Рейки - це не цілительство, а запуск резервних сил самовідновлення організму.

Традиційний сеанс Рейкі в нашому центрі проводять професійні дипломовані майстри, ви можете записатися на сеанс тут. Той, хто робить сеанс, керується щирою добротою, максимально переймаючись фізичним і душевним станом людини. Мета сеансу Рейкі в тому, щоб привести людину до гармонійного світосприймання.

Після сеансу дуже важливо зберігати спокій, думати про здоров'я, бути в стані подяки і доброти.

У КОЖНОМУ З НАС СПОКОНВІКУ ЗАКЛАДЕНА СИСТЕМА самозцілення. Ця СИСТЕМА І Є РЕЙКІ. ЇЇ відродив ДОКТОР Мікао Усуї з ЯПОНІЇ.

  • Правильно проведений Рейки сеанс заспокоює нервову систему, розслаблює, знімає емоційне і фізичне напруження, а також больові відчуття в тілі, надає ясність мислення.
  • Сеанс Рейки працює на виявлення і зняття першопричини що викликає те чи інше захворювання.
  • Наповнює радістю гарним самопочуттям і настроєм. Посилає потужний імпульс для процесу самореалізації.
  • Регулярні сеанси Рейки сприяють духовному і творчому розвитку людини, усвідомлення себе і свого життєвого призначення, дарують зовсім новий стан: стан гармонії між тілом і душею, задоволеності собою і своїм життям.
  • Руки цілителя - це всього лише інструмент. Істинне зцілення відбувається в процесі довіри, від серця до серця в потоці безумовної любові.
  • Іноді сеанси Рейки виявляють проблеми, з якими доводиться працювати, підключаючи інші методики, такі, як духовні і сімейні розстановки за методом Берта Хеллінгера, карма-терапію, динамічні медитації Ошо і інші.
  • Все залежить від готовності людини змінити себе і своє життя. Якщо є внутрішнє намір працювати, то немає ніяких сумнівів в тому, що з часом людина буде абсолютно здоровою і щасливою!
Індійська школа Рейки має свою базу практичних цілительських сеансів, заснованих на унікальних знаннях свого Майстра Вчителі, Гранд Майстра Рейки Харпріта Сінгх Хіра (Grand Master Reiki Dr. Harpreet Heera Singh)

Тільки серцеві вібрації здатні очистити, зцілити, відновити організм і життя в цілому. Дозволь знайти собі ЩАСТЯ раз і назавжди в земній світобудові!

Залиште заявку на сеанс Рейки

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вам найближчим часом
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності