Індійська Школа Рейки в Тернополі

Що таке Рейки

Рейки - що це?

Як проводять сеанс Рейки
Рейки - японське мистецтво природнього зцілення. Технологія Рейки проста і доступна кожному, і результати можна отримати буквально з перших сеансів. Входячи в стан Рейки, Ви можете багато чого. Ваші дії гармонійні, адже Ви єдині з Цілим.

Що дає Рейки? Здоров'я, емоційну рівновагу, спокій, ясність розуму, впевненість у завтрашньому дні, гармонію, любов, розуміння себе чи того, що люди називають одним словом - ЩАСТЯМ.

Слово «Рейки» японського походження. Воно складається з двох частин. Перша частина - «Рей» говорить про якість енергії і означає Божественна, Універсальна, життєва, друга - «Кі» - перекладається як енергія. Разом ієрогліф Рейки перекладається як Універсальна життєва енергія або Божественна енергія.

Для практики Рейки не потрібно ніякого устаткування, спеціального приміщення, аксесуарів. Все що потрібно - є у Вас: це руки і трохи часу.

Цій практиці може навчитися і потім практикувати будь-яка людина. Не потрібно спеціальних знань, умов, немає обмежень по здоров'ю, статусу, таланту чи освіті. Одного разу навчившись, ви зберігаєте це знання і вміння на все життя.

Рейки - дуже гармонійна, продумана і безпечна система: спочатку Ви відновлюєте здоров'я свого тіла, а потім поступово відкриваєтеся все більшим енергії та можливостей для удосконалення свого життя.

З Рейки можна вирішити будь-яку ситуацію зі своїм здоров'ям чи свого життя. Ви отримуєте те краще, що дійсно необхідно Вашому істинному Я. Рейки - можливість чути голос Вашої Душі.

Можна багато ще розказувати про переваги Рейки, проте краще самому спробувати «смак» енергії зцілення. Ви можете прийти на ознайомлювальне заняття, познайомитися з Майстрами школи, почути більш детально про практику, її історію, задати запитання.

Дозвольте собі вибирати свободу і легкість, замість зневіри та смутку!

Запис на ознайомлювальне заняття

Якщо хочете узнати більше про Рейки або відвідати ознайомлювальне заняття, заповніть форму і ми зв'яжемося з вам найближчим часом
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних